Universitas Szeged

Szolgáltató Nonprofit Kft.

TIK fénymásolószalon

A SZTE TIK-ben 2012. augusztus óta működik fénymásolószalonunk. A kedvező árú másolási, nyomtatási és scannelési szolgáltatást nyújtunk. Nyitvatartási renden kívül pénzbedobós szolgáltatás is működik. 3 nagy teljesítményű fekete-fehér illetve 1 nagy teljesítményű színes fénymásoló géppel várjuk a vásárlókat. A Fénymásoló önkiszolgáló jelleggel működik, de hétfő-péntek 9:00-17:00-ig a jelenlévő kolléga szívesen segít a fénymásoló használatában illetve a beállításokban.

Szolgáltatások

- fénymásolás (fekete-fehér illetve színes),
- nyomtatás (fekete-fehér illetve színes),
- 17 óra után érmebedobós másolás,
- scannelés,
- spirálozás,
- szakdolgozat kötés

A fogyatékossággal élő hallgatók itt használhatják fel az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ által nyújtott 1000 oldalas fénymásolást, de csak hétfő-péntek 9:00-17:00-ig.
Az univ.hu oldalra feltöltött jegyzeteket nálunk kedvezményesen nyomtathatod.
A Jegyzettámogatás 20 %-a elkölthető nálunk.
Figyeld akcióinkat, kuponjainkat!

Ízelítő árainkból:

A/4 ff. 8 Ft
A/4 ff dupla 13 Ft
A/4 színes 80 Ft
A/4 színes dupla 160 Ft

Sajnos nem áll módunkban a könyvtár könyveiből egyetlen oldalt sem scannelni, illetve a 1999. évi LXXVI. törvény értelmében egész könyv másolása tilos!

SZTE TIK Fénymásoló
Tel.: (62)-54-69-04
Email: tikfenymasolo@univkft.hu
Szorgalmi időszakban:
H-P: 9.00-17.00
Nyitvatartási időn kívül pénzbedobós fénymásolás.